O Firmie

O nas

Firma Gibowski Sp. z o.o. jest stabilnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji
i sprzedaży zniczy nagrobnych. Z roku na rok wartość naszych przychodów zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym dynamicznie rośnie. Zawdzięczamy to dokładnemu i starannemu procesowi produkcji oraz wdrożeniu polityki jakości, potwierdzonej certyfikatem ISO 9001:2008. Koncentrujemy się na wysokiej jakości produkcji poprzez kontrolę jakości półproduktów i surowców. Współpracujemy z największymi producentami pojemników szklanych, a także z dostawcami najwyższej jakości parafiny
z całej Europy. Zaopatrujemy się wyłącznie u sprawdzonych i zaufanych dostawców wszystkich używanych do produkcji komponentów. Posiadamy rozbudowany park maszynowy, w tym również własną linię produkcyjną
do pojemników z tworzywa sztucznego.

Za sprawą zautomatyzowania procesu produkcyjnego spółka wykazuje znacznie niższe koszty wytworzenia niż firmy konkurencyjne.

Dzięki temu możemy zaproponować naszym kontrahentom atrakcyjne ceny.

Nasza oferta jest sukcesywnie powiększana o nowy asortyment zniczy, często jest ona dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów do nowoczesnych kanałów dystrybucji z uwzględnieniem nowatorskich, często zindywidualizowanych systemów opakowań. Jesteśmy otwarci na realizację wszelkich projektów zarówno graficznych jak i opakowaniowych, sugerowanych przez potencjalnych klientów. Bazujemy również na projektach własnych klientów w ramach private label.

Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania oraz przygotujemy dla Państwa ofertę.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!DOŚWIADCZENIE / PROFESJONALIZM
Fachowa wiedza oraz wieloletnie doświadczenie produkcyjne pomagają nam przygotować ofertę spełniającą oczekiwania zarówno naszych stałych jak i nowych klientów. Nasza firma dostarcza towar nie tylko na rynek Polski, ale także na rynki większości krajów Unii Europejskiej, jak i poza nią, przez co nasza wiedza jest bardzo obszerna.

TRENDY RYNKOWE
Oferujemy znicze, lampiony oraz wkłady w niezliczonych rozmiarach, wzorach oraz kolorach. W naszej ofercie znajdują się znicze rożnej wielkości, latarnie szklane, ramki, znicze z dekorami w bogatej gamie kolorystycznej. Lampiony te charakteryzują się ciekawym wzornictwem. Istnieje możliwość wykonania zniczy z efektem tęczy, arkoroku i mrozu. Każdy rynek zniczowy ma jednak swoje trendy, za którymi nieustanie podążamy. W sprzedaży spotykamy znicze w różnych wielkościach jak i o przedziwnych kształtach. W przypadku produkcji automatycznej, kształt produktu jest ograniczony. W przypadku produkcji ręcznej – mamy dużo mniej ograniczeń technologicznych jeśli chodzi o kształt i rozmiar. Lampiony te charakteryzują się ciekawym wzornictwem oraz możliwością wykonania zniczy z efektem tęczy oraz arko roku, jak i tzw. znicze mrożone.

WZORY AUTORSKIE
Zmienia się nie tylko zniczowy design, ale też kanały sprzedaży. Przed laty najwięcej zniczy sprzedawały kwiaciarnie, przycmentarne stoiska i stałe punkty handlowe. Teraz większa część zakupów zniczy odbywa się w supermarketach i dyskontach. Pozwala to na wprowadzenie nowego wzornictwo oferując indywidualne rozwiązania dla poszczególnych klientów lub na poszczególne rynki/kraje.

JAKOŚĆ I STANDARDY
Tworzymy produkty wysokiej klasy. Używamy komponentów bardzo wysokiej jakości, spełniających niezbędne normy bezpieczeństwa. Nasze produkty podlegają kontroli na każdym etapie produkcyjnym, co gwarantuje wysoki standard naszych produktów. Specjalne technologie i doświadczenie pozwalają nam uzyskać wysoką jakość w atrakcyjnych cenach.

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie Klientom zniczy w wielu wariantach stylistycznych i cenowych, dopasowanych do ich zróżnicowanych potrzeb estetycznych i ekonomicznych. Oferty najczęściej są przygotowywane indywidualnie, żeby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów.